دوره های آموزشی بوم پروژه

چگونه پروژه را آسان‌تر مدیریت کنیم

درباره‌ دور‌ه

مفهوم مدیریت به شکل کلی و مفهوم مدیریت پروژه به شکل جزئی، مسئله‌ای بینارشته‌ای است. بنابراین تمام افرادی که برای به ثمر رساندن ایده، یا در تولید محصول یا خدمات، فعالیت و تصمیم‌گیری می‌کنند خواه‌ناخواه به مدیریت پروژه مشغول‌اند. چه بهتر که این افراد با مفاهیم و ابزارهای مدیریت هم به شکل درست آشنا شوند و با درک صحیح بخش‌های مختلفی که با آن‌ها سروکار دارند، بتوانند حتا درصورت محدودیت منابع هم به بهترین و مناسب‌ترین نتیجه و خروجی برسند.
این دوره هیچ محدودیت و الزام تحصیلی خاصی ندارد. همه‌ی افرادی که به مفهوم مدیریت پروژه علاقه‌مندند‌ یا در زمینه‌ی ارائه و شکل دادن به ایده‌های مختلف فعالیت می‌کنند می‌‌توانند این دوره را بگذرانند و با مفاهیم مدیریت پروژه و موضوعات مرتبط به آن از جمله حوزه‌‌های مختلف کسب‌و‌کار و ریسک‌ها آشنا شوند و کار با ابزارهای مدیریتی را یاد بگیرند.

مخاطبان دوره چه کسانی‌اند:

دانشجویان

ایده‌پردازان

تیم‌های استارت‌آپی

کسب‌و‌کار کوچک‌ یا نو‌پا

پیش از پروژه، هنگام معرفی و جذب سرمایه

در هنگام ارائه‌ی ایده‌ی پروژه و تدوین تعاریف و گام‌های اولیه

هنگام مشخص کردن چشم‌انداز پروژه، پیش از شروع فاز اجرایی

در هنگام روشن کردن و تعریف جایگاه پروژه و تیم‌های اجرایی

هنگام مدیریت پروژه، در حین اجرا و انجام پروژه

در هنگام مدیریت اقدامات و کارها و بررسی روند پیشرفت‌ پروژه

محتوای دوره شامل چه بخش‌هایی است:

مدت‌زمان دوره: 24 ساعت

نماینده‌ی ایران و تسهیل‌گر

عماد صائبی نماینده‌ی رسمی تیم PROJECTCANVAS دانمارک در ایران است که با نزدیک به سی سال سابقه‌ی فعالیت در بخش‌های مختلف، مدارک متعددی را نیز در زمینه‌ی مدیریت کسب کرده است، از جمله PMP از مؤسسه‌ی PMI آمریکا و DBA استراتژی از دانشگاه تهران. او تجربه‌ی انجام پروژه‌های گوناگونی را در بخش‌های مختلف دارد، از جمله فناوری اطلاعات، حمل و نقل، املاک و مستغلات و پخش مویرگی.

برای هر سوالی با ما تماس بگیرید

این ابزار را به شکل کاملاً رایگان با خیال راحت دانلود کنید. برای دریافت نسخه‌ی کامل ایمیل‌تان را وارد کنید و اگر هر سوالی دارید یا می‌خواهید با تیم ما در ارتباط باشید، فرم روبه‌رو را پر کنید و آن را برای ما ارسال کنید.